Köşe Yazıları
Mehmet Şevki ÇADIRCI
Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK
Onur BAYSOY

Tanıtım Videosu
"Akademik Söyleşi" etkinliğimize bu hafta konuk olarak Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO öğretim elemanlarından Dr. Öğretim Üyesi Ahmet TAŞ, Öğretim Görevlisi İsmail Palalı ve Öğretim Görevlisi Mustafa Şerif KİRİŞÇİ katıldı - Akademik Birlik Derneği

"Akademik Söyleşi" etkinliğimize bu hafta konuk olarak Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO öğretim elemanlarından Dr. Öğretim Üyesi Ahmet TAŞ, Öğretim Görevlisi İsmail Palalı ve Öğretim Görevlisi Mustafa Şerif KİRİŞÇİ katıldı


06-01-2022 23:36

Derneğimiz tarafından her hafta düzenlenen "Akademik Söyleşi" etkinliğimize bu hafta konuk olarak Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO öğretim elemanlarından Dr. Öğretim Üyesi Ahmet TAŞ, Öğretim Görevlisi İsmail Palalı ve Öğretim Görevlisi Mustafa Şerif KİRİŞÇİ katıldı. Düzenlenen etkinlikte tanışmanın ardından dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek, bilgi paylaşımının önemini vurguladı. Konuk olarak katılan hocalarımız da Teknokent'te açtıkları şirket ve proje hazırlama konularında bilgi ve birikimlerini paylaştılar.

Derneğimizle ortaklaşa yapılabilecek proje, eğitim ve çalışmalar konusunda fikir alışverişi ile tamamlanan etkinlik, çekilen toplu fotoğrafla tamamlandı.

Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.