Köşe Yazıları
Mehmet Şevki ÇADIRCI
Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK
Onur BAYSOY

Tanıtım Videosu
Dernek Başkanımız Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK, İçişleri Bakanlığı Koordinesinde Şanlıurfa Valiliği Tarafından Gerçekleştirilen Sivil Topluma Rehberlik Çalıştayına Katıldı - Akademik Birlik Derneği

Dernek Başkanımız Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK, İçişleri Bakanlığı Koordinesinde Şanlıurfa Valiliği Tarafından Gerçekleştirilen Sivil Topluma Rehberlik Çalıştayına Katıldı


01-12-2021 00:47

Sivil toplum kuruluşlarının katıldığı çalıştayda;

"Dernekler Mevzuatı", "Güncel Mevzuat Değişiklikleri" ve "STK'ların karapara ve terörizm konularında kendilerini korumaları ve farkındalıklarının artırılması" konularında sivil toplum kuruluşlarını bilgilendirme noktasında İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ve Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde kurulan ilgili konulardaki başkanlık yetkilileri konuşmacı olarak katıldı.

Çalıştayın sonunda STK'lardan değerlendirme ve öneriler alınarak çalıştay tamamlandı. Dernek başkanımız DÖRTBUDAK, program sonunda İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Adnan ZENGİN ile görüşerek böyle bir çalışma yapıldığı için teşekkür etti. 

Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.