Journal of Academic Union Association

Köşe Yazıları
Mehmet Şevki ÇADIRCI
Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK
Onur BAYSOY

Tanıtım Videosu
Dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK`tan akademisyen vekillerimiz Sayın Prof. Dr. Abdurrahim DUSAK ve Mehmet Ali CEVHERİ`ye  hayırlı olsun ziyareti - Akademik Birlik Derneği

Dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK`tan akademisyen vekillerimiz Sayın Prof. Dr. Abdurrahim DUSAK ve Mehmet Ali CEVHERİ`ye  hayırlı olsun ziyareti


14-06-2023 00:35

Dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK akademisyen vekillerimiz Sayın Prof. Dr. Abdurrahim DUSAK ve Mehmet Ali CEVHERİ'ye  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyaretin yanısıra başkanımız tarafından üniversite ve akademisyenlere yönelik sorun ve ihtiyaçların dile getirildiği görüşmede; 

- Şanlıurfa'ya 2. Devlet üniversitesinin kurulması, 

- Özel üniversite kurulabilmesi için şartların kolaylaştırılması ve girişimcilerin teşvik edilmesi, 

- Osmanbey kampüsü yakınlarına uydu kent kurulumu sağlanarak öğrenci ve akademisyenler için yeni yaşam alanlarının oluşturulması konuları dile getirildi.  

Sayın vekillerimiz konulara olumlu yaklaşarak, çözüm odaklı çalışma noktasında gayet göstereceklerini ifade ettiler. 

Dernek Başkanımız Sayın vekillerimize kabulleri ve konukseverlikleri için teşekkür ederek, Şehir ve Üniversite alanında yapacakları çalışmalarda başarılar diledi. 

Dernek ve üyeleri ile şehrimiz ve üniversitemiz adına yapılması gereken her türlü çalışma ve projede elini taşın altına koymaya hazır olduklarını ifade eden başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK  görüşmenin sonunda vekillerimize "Kutsal Şehrin, Kutsal Gölü" isimli kitabını imzalayarak sundu.

Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.